انواع انبر و کاربرد آن ها

دسته بندی
انواع انبر و کاربرد آن ها

انبر از جمله ابزارهایی است که برای افراد فنی و شاغل به امور صنعتی بسیار ضروری است. در صنعت ابزار بیش از سی نوع انبر طراحی و تولید شده است. انبرها از جمله ابزارهای کاربردی در جعبه ابزار هستند و حتی گاهی کار ابزارهای دیگر مانند پیچ گوشتی را نیز انجام می دهند.

اگر قصد خرید انبر دارید می توانید با مطالعه موارد زیر که در این مقاله آمده است انبر مناسب خود را به راحتی انتخاب کنید.

پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

انبر چیست؟

انبر یکی از ابزارهای دستی کاربردی است که در صنعت های گوناگون، کارگاه ها و حتی خانه‌ها همواره نقش کلیدی دارد. انبرها در طیف گوناگون و گسترده ای ساخته شده اند و در صنایع متنوعی کاربرد دارند و عملکردهای متفاوتی نیز دارند. از انبرها برای نگه داری اشیا، برش زدن، و حتی باز و بسته کردن پیچ و مهره‌ها استفاده می گردد.

کاربرد انبر

کاربرد انبر

از انبرها در جهت انجام دادن کارهای خانگی، ساختمانی، تاسیساتی و صنعتی و در جهت باز و بسته کردن پیچ و مهره‌ها، فرم دادن و بریدن سیم‌ها، بریدن فلزات و قطعات، سوراخ کردن و پانچ زدن و… استفاده می شود. اندازه ی انبرها عمدتا با طول بدنه به میلی متر و اینچ معین می‌شوند و هر قدر که اندازه ی انبر بزرگتر باشد، انبر برای کارهای صنعتی تر و کارگاهی مناسب تر می شود.

انواع انبر

انبر از لحاظ ساختار

انبر دارای فک ثابت

انبرهایی که فک ثابت دارند، دسته هایشان و یا فک های آنها به وسیله ی یک پیچ یا نگهدارنده به همدیگر اتصال پیدا کرده اند و به اندازه ی مشخصی می توانند باز شوند.

انبر دارای فک متحرک یا قابل تنظیم

این گونه از انبرها دارای دسته ها و فک های تنظیم شونده ای هستند. انبرهای دارای فک متحرک انبرهایی همه کاره هستند و با وجود این انبرها به انبرهای دیگر کمتر نیاز خواهید داشت.

 

انبر از لحاظ شکل ظاهری

انبرها شکل ها و اندازه های گوناگونی نیز دارند. تنوعی که در ساخت آنها وجود دارد موجب شده تا در طیف گسترده ای از کارها از آنها استفاده شود. هر یک از انبرها بر اساس شکل خودشان کاربرد های گوناگونی دارند که می توان به چند نمونه از آنها اشاره کرد.

مستقیم، سر کج، فک بلند، فک کوتاه، چاک دار، کله گی خاص

در ادامه ی این مبحث نیز به پرکاربردترین انبرها اشاره خواهیم کرد:

انبردست

انبردست

انبردست معروف ترین و شناخته شده ترین انبرهاست. انبردست از دو اهرم ثابت و به هم متصل تشکیل می شود. فک های این ابزار از دو بخش شیاردار و تیز ساخته شده است. این ابزار دستی به گونه ای طراحی شده است که سه مکانیزم کاری دارد. انبر دست قابلیت نگه داشتن اشیا، باز و بسته کردن و همینطور قابلیت برش، لخت کردن و قطع کردن سیم ها را دارد. انبر دست در ساخت و سازهای کوچک خانگی و حتی در نجاری نیز استفاده می شود.

انبر قفلی

انبر قفلی

انبر قفلی از انبرهایی است که دارای شکل و طراحی متفاوتی است. انبرقفلی دو دسته و فک متحرک دارد. یکی از فک های انبر قفلی قابل تنظیم است و می توان به وسیله ی پیچ یکی از دسته ها را تنظیم کرد و دهانه را باز و بسته نمود. فک های انبر قفلی شیارهایی دارد که برای محکم نگه داشتن پیچ و مهره های سخت استفاده می گردد. از این انبرها برای کارهای تاسیساتی و ساختمانی یا باز و بسته کردن پیچ و مهره ها، از جمله پیچ های زنگ زده استفاده می کنند.

انبر کلاغی

انبر کلاغی

انبر کلاغی از جمله انبرهایی است که یک اهرم ثابت و یک اهرم متحرک دارد. فک های انبر کلاغی قابل تنظیم است و دارای یک آرواره صاف و یک آرواره شیاردار می باشد و در هنگام نگه داشتن سطوح صاف هیچ گونه لغزندگی در زمان کار به وجود نمی آورد. از انبر کلاغی در جهت انجام تعمیرات و یا باز و بسته کردن لوله ها یا سطوح صاف استفاده می گردد. از انبر کلاغی در کارهای خانگی هم زیاد استفاده می شود.

انبر دم باریک

دم باریک ها از نظر شکل تقریبا مانند انبر دست ها هستند و از حیث کاربرد هم مانند یکدیگر هستند. دم باریک فک یا آرواره های بلندی دارد و بر روی آن شیارهایی قرار داده شده است که قطعه ی مورد نظر دچار لغزش نگردد و بتوان کار را به نحو مطلوبی به سرانجام رساند.

انبر دم باریک

بلندی فک های دم باریک به این علت است که اگر در مواردی محدودیت حرکتی وجود داشت و یا اگر برای رسیدن به شی مورد نظرمان، فک بلند تری نیاز داشتیم از آن استفاده نماییم. از دم باریک در جهت خم کردن فلزات نازک، لخت کردن سیم، بریدن سیم و … استفاده می گردد.

انبر دم باریک سر کج

انبر دم باریک سر کج

تنها تفاوت انبر دم باریک سرکج با دم باریک در شکل ظاهری می باشد که به فک آن مربوط است. فک های این انبر در ابتدای خود خمیدگی دارد و کاربرد آن هم مقداری متفاوت است و در قسمت هایی که فک نیاز به خمیدگی دارد استفاده می گردد.

انبر آرماتوربندی

انبر آرماتوربندی

از این ابزار برای کار در آرماتوربندی استفاده می شود. کاربرد انبر آرماتوربندی بریدن، خم کردن و شکل دادن به مفتول و سیم می باشد. این انبر از دو دسته ی بلند و دو فک کوتاه و نیم دایره تشکیل می شود و کله گی آن نیز تخت می باشد. فک های انبر آرماتوربندی به صورتی است که یکی صاف و دیگری تیز است. کاربرد انبر آرماتوربندی در کارهای ساختمانی و ساخت و سازهای مختلف است.

انبر برش PVC

انبر برش PVC

از دیگر انبرها می توان به انبر برش پی وی سی اشاره نمود. از انبر برش pvc برای برش لوله های پی وی سی استفاده می گردد. این انبر نیز یک فک متحرک دارد که مانند تیغ است و فک دیگر ثابت است و وظیفه ی آن نگه داشتن لوله می باشد و به وسیله ی فک متحرک عملیات برش انجام می شود.

انبر دندانپزشکی

انبر دندانپزشکی

انبر دندانپزشکی یا فورسپس از انبرهایی است که از آن در مطب های دندانپزشکی و برای نگه داشتن یا کشیدن دندان استفاده می گردد. انبرهای دندان پزشکی مدل های گوناگونی دارد و معمولا از فولاد کربن تشکیل می شوند.

انبر سیم چین

انبر سیم چین

از انبر سیم چین فقط در زمانی استفاده می شود که می خواهیم سیم را لخت کنیم و یا قطع نماییم. شکل ظاهری این انبر مانند انبر دست است. از انبر سیم چین نباید برای نگه داشتن قطعه استفاده کنید چون ممکن است با توجه به فک های تیزی که دارد به شی مورد نظر آسیب وارد کند.

انبر کابل بر

انبر کابل بر

اگر می خواهید کابل های ضخیم را برش دهید و یا قطع کنید باید از ابزاری قوی استفاده کنید. انبر کابل بر دو فک تیغه ای دارد که با باز و بسته کردن دسته ها، فک های آن هم بسته می شود و عملیات برش انجام می شود. فک های انبر کابل بر فوق العاده قوی است و به آسانی می توان کابل های مختلف را برش داد.

انبر سوکت زن

همانطور که از نام این انبر مشخص است از آن در جهت سوکت زدن و اتصال سیم به سوکت استفاده می کنند. انبرهای سوکت زن دو دسته ی ثابت دارند و فک های آن هم به اندازه های مشخصی باز می شوند.

انبر سوکت زن

فک های انبر سوکت زن به گونه ای طراحی شده است که داخل آن یک دهانه وجود دارد که می شود سوکت را داخل آن قرار داد و پس از آن با بستن دسته ها و قفل شدن فک، فرآیند اتصال بر قرار می شود. از انبر سوکت زن در اموری که به شبکه و کامپیوتر ارتباط دارد و البته در کارهای مخابراتی می توان استفاده نمود.

انبر پرس سیم

انبر پرس سیم

کار با انبر پرس سیم مانند انبر سوکت زن است و امکان دارد در بعضی مواقع نیز از لحاظ شکلی با همدیگر تفاوت هایی داشته باشند. در حقیقت کار این انبر پرس کردن سیم و اتصال دادن آن به قطعه ای مانند سوکت می باشد.

انبر فنس

انبر فنس از جمله انبرهایی است که ظاهر آن مانند چکش است. انبر فنس دو دسته ی ثابت دارد که با نیروی دست می توان آن را باز و بسته نمود و در داخل فک های آن سیم هایی با ابعاد گوناگون قرار داد.

انبر فنس

به وسیله ی این ابزار دستی می شود سیم ها را در ابعاد گوناگون برش داد. عمده کاربرد انبر فنس در جهت برش دادن سیم ها می باشد اما می توان از آن برای بیرون کشیدن میخ ها هم استفاده کرد.

انبر جوش

انبر جوش

انبر جوش یکی از ابزارهایی است که کاربرد زیادی در صنعت جوشکاری دارد. انبر جوش مثل بقیه ی انبرها از دو دسته تشکیل می شود که یکی از آن ها ثابت و دسته ی دیگر متحرک است و موجب حرکت فک می شود. از این انبر در جهت نگه داشتن الکترود در قطرهای گوناگون استفاده می شود.

انبر اتصال جوش

انبر اتصال جوش

انبر اتصال درجهت ایجاد اتصال به قطعه جوشکاری استفاده می شود. شکل این ابزار مانند یک گیره می باشد و همین امر باعث می شود که به آن گیره اتصال نیز گفته شود. انبر اتصال جوش انواع گوناگونی دارد که از مهم ترین آنها می توان به انبر اتصال F یا کشویی، G، C، جهشی، قفل شو، دو محور و … اشاره نمود.

انبردست جوشکاری

انبردست جوشکاری

انبردست جوش از انبرهایی است که مانند انبر دست ترکیبی و انبر دم باریک است. از انبردست جوشکاری برای جلوگیری از پاشیدن و گرفتن سیم استفاده می گردد. البته از این ابزار می توان در جهت ضربه زدن پس از جوشکاری نیز استفاده نمود.

انبر پانچ

انبر پانچ

انبر پانچ ابزاری است که به وسیله ی آن عملیات سوراخکاری و اتصال بین قطعات انجام می گیرد. انبر پانچ دو دسته ی باز شونده دارد که به وسیله ی آن ها، فرآیند حرکت را می توان کنترل نمود. از این انبر می توان برای اتصال دادن انواع متریال ها استفاده نمود. انبرهای پانچ قالب های مختلفی دارند.

انبر گرومت یا سوراخ کن

انبر گرومت یا سوراخ کن

انبر گرومت ساختاری مانند انبر پانچ دارد و در جهت سوراخ کردن برزنت ها و چسباندن چادر ها استفاده می شود. مکانیزم و کاربرد انبر گرومت تقریبا مثل انبر پانچ است.

انبر فیلتر

انبر فیلتر

از انبر فیلتر در مکانیکی و برای باز و بسته نمودن انواع فیلترها استفاده می گردد. فک های این انبر به گونه ای طراحی شده اند که تا ۱۲ سانت باز می شوند و می توانند به سادگی فیلتر را در داخل خودشان نگاه دارند. دهانه ی این انبرها به راحتی قابل تنظیم است.

انبر بوم

انبر بوم

انبر بوم را می توان مقداری متفاوت تر از انبرهای دیگر ارزیابی کرد. انبر بوم معمولا توسط هنرمندان و عمدتا نقاشان استفاده می شود و در جهت کشیدن و نگه داشتن بوم استفاده می شود. به این انبر گیره بوم نیز گفته می شود. فک های انبر بوم مانند دو کفه هستند که کار آنها نگه داشتن پارچه یا روکش های پلاستیکی می باشد.

انبر گیره شیلنگ

انبر گیره شیلنگ

انبر گیره شیلنگ از لحاظ ظاهری شبیه به انبردست می باشد. گیره هایی که بر روی دندانه های این فک وجود دارد می تواند وسیله یا قطعه را محکم درون خودش نگه دارد و عمل باز و بسته کردن را انجام دهد. از انبر گیره شیلنگ در جهت جمع کردن بست های شیلنگ استفاده می گردد و با استفاده از این ابزار می توان اتصال ها را محکم نمود.

انبر مفتول بر

انبر مفتول بر از جمله انبرهایی است که برای برش مناسب است. انبر مفتول بر دسته های بلندی دارد و هم چنین دو فک تیز دارد که در جهت برش مفتول از آن استفاده می گردد.

انبر مفتول بر

انبر مفتول بر از دسته، فک و لولا تشکیل می شود و در عملیات ساختمان سازی و عملیات تخریب از آن استفاده می گردد. این انبر دارای دسته هایی با طول های گوناگون است و هر چقدر که طول دسته بیشتر باشد قدرت برش بالاتر می رود.

انبر اتصال باتری

انبر اتصال باتری نیز مثل انبرهای ثابت دو دسته و فک دارد. فک های انبر اتصال باتری کوتاه و اندازه هر کدام از آن ها با انبرهای دیگر تفاوت هایی دارد. فک یا آرواره های انبر اتصال باتری زوایایی دارند و با توجه به اندازه ی پیچ و مهره ها می توان آن ها را تنظیم نمود.

انبر اتصال باتری

کاربرد اصلی انبر اتصال باطری برای اتصال دو باتری یا باتری به یک سیستم برقی اکثرا در مکانیکی ها استفاده می شود. فک های انبر باطری ضخامت بیشتری دارد و طول عمر بالایی دارند.

انبر فنر ترمز

انبر فنر ترمز

انبر فنر ترمز از انبرهایی است که دو فک و دسته دارد. فک های انبر فنر ترمز با توجه به حرکت دسته ها باز و بسته می شوند و از آن برای برداشتن فنرها استفاده می کنند. فک های انبر فنر ترمز به شیوه ای طراحی می شود که یکی از آنان گرد است و فک دیگری که دارد به شکل کوتاه خمیده است تا به سادگی بتوان فنرها را بیرون کشید و یا به عقب راند.

انبر نوک خم

انبر نوک خم

انبر نوک خم دارای دو فک بلند و سری خمیده یا سوزنی شکل است و مکانیزمی مانند یک دم باریک دارد با این فرق که در زمان هایی که احتیاج به زاویه ۴۵ تا ۹۰ درجه داریم از این انبر به سادگی می توانیم استفاده کنیم. انبر نوک خم در ساخت جواهرات و کارهای الکتریکی به کار می رود.

انبر ورق فلزی یا ورق گیر

انبر ورق فلزی یا ورق گیر

با استفاده از انبر ورق فلزی می توان ورق های فلزی را نگاه داشت و یا آن ها را خم نمود. انبر ورق فلزی فک های پهنی دارد که به سادگی وسیله و یا قطعه را نگه می دارد.

انبر شمع

انبر شمع

انبر شمع درجهت نگه داشتن سر شمع خودرو استفاده می گردد. فک های انبر شمع عایق بندی شده و یا از یک نگهدارنده در فک های آن استفاده می گردد. معمولا در هنگام تعمیر و یا تعویض شمع خودرو از انبر شمع استفاده می گردد.

انبر پلمپ

انبر پلمپ

از انبر پلمپ درجهت پرچ کردن و اتصال کاغذ ها استفاده می گردد. انبر پلمپ در حقیقت یک ابزار برای سوراخ کردن و پرچ کاری است. با استفاده از انبر پلمپ که هر دو فک که پرچ ها را در خود نگاه می دارد می توان میان کاغذها را در اندازه و ضخامت های گوناگون به همدیگر متصل کرد.

انبر پین

انبر پین

از انبر پین برای باز و بسته کردن پین ها استفاده می شود. ابتدای فک این ابزار به گونه ای طراحی شده است که می تواند پین ها را در خودش نگاه دارد. از انبر پین در کارهای مکانیکی و یا در صنایعی که احتیاج به بیرون کشیدن پین های قلابی است استفاده می شود.

انبر دهانه اسنیپی (زنجیری)

انبر دهانه اسنیپی (زنجیری)

انبر دهانه اسنیپی (زنجیری) تقریبا مانند انبر دم باریک است. طراحی انبر دهانه اسنیپی (زنجیری) به صورتی است که کارکرد آن با انبرهای دیگر متفاوت می باشد و می شود گفت دارای کاربردهای گوناگونی از جمله خم کردن، فرم دادن و شکل دادن سیم می باشد و هم چنین در ساخت جواهرات هم از این انبر استفاده می گردد.

انبر سیم کشی

انبر سیم کشی

زمانی که می خواهیم روکش پلاستیکی را از روی سیم جدا کنیم از انبر سیم کشی استفاده می کنیم. از این انبر در کارهای برقی استفاده می شود. این ابزار یک بخش تیز و یک بخش صاف دارد که می توان به سادگی در کارهای سیم کشی از آن استفاده نمود.

گاز انبر

گاز انبر

گاز انبر یکی دیگر از انواع انبرها است که از آن در جهت نگه داشتن و یا قطع کردن یک قطعه استفاده می کنند. گاز انبر دو دسته ی بلند و فک های کوتاه و تیزی نیز دارند. از گاز انبر در نجاری ها برای کشیدن میخ استفاده می گردد و البته در کفاشی ها هم به کار می روند.

انبر خار باز کن و انبر خار جمع کن

انبر خار باز کن و انبر خارجمع کن

خار ابزاری برای اتصال است. انبر خار بازکن قرار است خار فنری مورد نظر را به کمک اهرم باز کند تا بر روی شفت جاگیر شود. انبر خار جمع کن نیز برای جمع کردن و کم‌کردن قطر خارها برای ورود به شفت کاربرد دارد.

انبر خار باز کن و انبر خار جمع کن مانند دم باریک هستند و در دسته ی انبرها قرار داده می شوند. در ابتدای فک این انبرها دو قطعه ی کوتاه گرد وجود دارد که به کمک آنها شی را می چرخاند.

انبر حلقه ساز

انبر حلقه ساز

انبر حلقه ساز فک های متفاوتی نسبت به دیگر انبرها دارد. فک های انبر حلقه ساز دو لوله باریک دارد که یکی از آن ها از دیگری مقداری بزرگتر است. از انبر حلقه ساز در جهت ساخت جواهرات استفاده می کنند.

انبر اتصال مفصل

انبر اتصال مفصل

مکانیزم انبر اتصال مفصل مانند آچار فرانسه است و به وسیله این انبرها می توان کارهای مربوط به لوله کشی را انجام داد. انبر اتصال مفصل شبیه انبرهای دیگر است اما فرق آن ها در این است که فک های آن ها در عرض قابلیت تنظیم دارد. در حقیقت به این انبر، انبر پمپ آب نیز گفته می شود.

 

برای دیدن هرکدام از انبرها می توانید وارد فروشگاه ابزار امینی شوید و خرید خود را انجام دهید.

راهنمای خرید انبر

انبر‌ها به صورت کلی برای گرفتن، نگه داشتن، جا به جا نمودن، تنظیم و انجام وظایف گوناگونی که نیاز به دقت و کنترل دستی دارند، به کار گرفته می شوند.

از انبرها در صنایع گوناگون مثل ساخت و ساز، الکترونیک، مکانیک، خودروسازی، پزشکی و غیره استفاده می شود.

برای خرید انبر نیاز است که به نکاتی توجه داشته باشید:

کاربردهای انبر

برای خرید یک انبر مناسب، نیازها و کاربردهایی که می خواهید داشته باشد را بررسی کنید. آیا به یک انبر نازک و کوچک برای کارهایتان احتیاج دارید؟ یا به یک ابزار با مقاومت بالاتر و برای کارهای سنگین؟

جنس ساخت انبر

جنسی که انبر از آن ساخته شده است، بر کیفیت و مقاومت آن تأثیرگذار است. انبر‌ها را عمدتا از فلزات گوناگون مثل فولاد، آلومینیوم یا آلیاژهای گوناگون می سازند. جنس مناسب یک انبر با توجه به کاربرد و محیط کاری اهمیت بالایی دارد.

اندازه و شکل انبر

اندازه و شکل انبر

اندازه و شکل انبر دست هم بسیار اهمیت دارد. انبر با ابعاد مناسبی را برای دستتان انتخاب کنید.

راحتی کار با انبر

راحتی کار با انبری که انتخاب می کنید باید برایتان مهم باشد. توجه داشته باشید که دسته‌های با پوشش ضد لغزش، طراحی ارگونومیک و قابلیت تنظیم بهترین گزینه می باشد.

قابلیت تنظیم انبر

بعضی از انبر‌ها را می توانید زاویه یا طولشان را طوری تنظیم کنید که در انجام وظایف مختلف به کمک شما بیایند.

کیفیت و قیمت انبر

تعادل بین کیفیت و قیمت نیز مسئله ای است که دارای اهمیت است. معمولا انبر هایی که کیفیت بالاتری دارند قیمت بیشتری نیز دارند اما به صورت کلی ارزش پولتان را در نظر داشته باشید.

نکات ایمنی استفاده از انبر

نکات ایمنی استفاده از انبر

  • در هنگام کارکردن با انبر مراقب باشید تا دهانه انبر از قطعه ی کار در نرود.
  • در هنگام استفاده از انبر مچ دست خود را صاف بگیرید و آن را خم نکنید.
  • اگر انبر دچار شکستگی شده است بهتر است از آن استفاده نکنید.
  • توجه داشته باشید که هر یک از انبرها برای کار به خصوصی ساخته شده اند، به طور مثال اگر می خواهید یک سیم را ببرید باید با انبر سیم چین این کار را انجام دهید نه اینکه از انبرهای مشابه استفاده کنید.
  • اگر کارهای برقی و الکترونیکی انجام می دهید حتما از انبرهای عایق شده استفاده کنید.
  • از انبرها برای ضربه زدن استفاده نکنید چون مقاومت کافی را برای این کار ندارند.
  • قبل از نگهداری انبر آن را کاملا خشک کنید.

 

انواع برندهای انبر

انبر کنیپکس (KNIPEX)

شرکت آلمانی کنیپکس یکی از بهترین و معروف ترین تولید کنندگان انواع انبرها در دنیا می باشد. محصولات برند کنیپکس حس بسیار مطلوبی را به کاربران خودشان منتقل می‌کنند به طور کلی عالی هستند اما قیمت بالایی دارند.

انبر فوجیا (FUJIYA)

برند فوجیا بهترین تولید کننده ی انبر در کشور ژاپن و همچنین یکی از بهترین‌ برندهای جهان می باشد. فوجیا به صورت ویژه بر روی تولید انواع انبرها تمرکز دارد به همین علت توانسته در تولید بهترین انبرها تخصص داشته باشد.

انبر هنس (HANS)

انبرهنس

محصولات هنس ازکیفیت و دقت بالایی برخوردار می باشند، که همیشه زبانزد خاص و عام بوده است. هنس گواهینامه های ISO 9001 و DIN/ISO/ANSI را دریافت کرده است که این نشان از رعایت تمام استانداردهای بین المللی در حوزه طراحی، انتخاب مواد، تولید و عرضه محصولات می باشد.

انبر کلاین تولز (KLEIN TOOLS)

کلاین تولز از تولیدکنندگان قدیمی انبردست و در عین حال یکی از بهترین‌ برندهای دنیا می باشد. با وجود آن که قیمت بالایی دارد، افراد حرفه‌ای کلاین تولز را بر بسیاری از برندهای دیگر ترجیح می‌ دهند. کلاین تولز از بهترین سازنده های انبر در جهان می باشد.

انبر چنلاک (CHANNELLOCK)

چنلاک از برندهای معتبر جهان است که از سال 1886 که توسط George B. DeArment تاسیس گشت و به طور تخصصی به تولید انبر می پردازد.

انبر یوکن (UKEN)

انبر یوکن

از سال 2017 با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا پا به عرصه تولید ابزارآلات صنعتی گذاشت. تمام ابزارآلات یوکن و محصولات صنعتی ارائه شده توسط این شرکت به دلیل کیفیت عالی، عملکرد کارآمد، ظاهر جذاب، دقت و پرداخت بی نظیر در کلاس خود بهترین هستند.

انبر NWS

nws  از برندهای معروف آلمانی است که انبرهای بسیار زیبایی را تولید می‌کند. البته از لحاظ راحتی و خوش دست بودن نیز دارای شهرت جهانی است. این محصول برای افرادی که مدام با انبردست کار می‌کنند انتخاب بسیار خوبی می باشند.

انبر رونیکس (RONIX)

رونیکس به عنوان برندی با تفکرات جهانی توانسته است هم در بازارهای داخلی و هم بازارهای خارجی مشتریان فراوانی پیدا کند. ابزار دستی رونیکس در کنار ابزار برقی، شارژی و بادی این کمپانی، تنوع و کیفیت بالایی دارد.

 

انبر توسن (TOSAN)

انبر توسن

توسن یکی از برندهای ایرانی مشهور در زمینه تولید ابزارآلات برقی و دستی است. توسن-tosan فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و با ارائه خدمات و تلاش های بسیار، در جهت تنوع بخشیدن به محصولات توانسته رضایت مشتریان فراوانی را به دست آورد. قیمت ابزار توسن بسیار مناسب است.

 

در آخر امیدواریم که این مقاله توانسته باشد کمکی در جهت خرید بهتر به شما کرده باشد.

فروشگاه چرخ ابزار امینی عرضه کننده ی انواع انبر و ابزارآلات معتبر و دارای استاندارد و کیفیت مطلوب در بازار می باشد. شما می توانید همه ابزار مورد نظر خودتان را از این فروشگاه معتبر تهیه فرمایید.

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

فروشگاه
لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من